výškové práce-stavební činnost

Renovaci eternitových střech provádíme profesionálními akrylátovými barvami. Realizace je prováděna za pomoci hliníkových žebříků bez lešení,nedochází k poškození krytiny. Rychlá a snadná manipulace je další výhodou.

Renovujeme střechy staré až 50 let. Profesionálním přístupem a způsobem realizace prodloužíme životnost tašek o 40 let  i více.

Je mnoho nekvalitních barev typu ETERNAL či jiné. Tyto barvy a jím podobné nemají dlouhou životnost a po pár letech dochází k oloupání. My používáme barvy, které  jsou vyzkoušené a zaručují vysokou elastičnost, paropropustnost, odolnost proti vodě a krupobití, zároveň je střecha chráněna proti UV záření, sněhu, povětrnostním vlivům. Nedochází již k usazování mechu, lišejníků apod. Voda nemůže nasáknout dovnitř šablony, neabsorbuje vlhkost do domu čili taška je dokonale zakonzervována.
Používáme vysokotlakový přístroj WAP (160 barů), kdy dochází k dokonalému odstranění nečistot ze střechy. Nedochází v žádném případě k poškození eternitu či zatékání vody pod šablony.
Důležitou součástí nátěru střechy je penetrace, čímž dochází k dokonalému zpevnění šablon a tím je podklad připraven pro konečný nátěr.
Bez použití penetrace nedojde k dokonalému přilnutí nátěru k šabloně, tím pádem se snižuje životnost nátěru
Tímto způsobem je možné provádět renovaci taškových střech betonových či pálených.

 

 

Vytvořeno službou Webnode